Vojvođanska liga - Sezona 2017/2018

Sledeća Igra

Mladost (BP) – Zadrugar

15. Kolo

26. novembra 2017., 13:00

XIV VUSB b.b.(SRC Vrbara); 21470 Bački Petrovac

Zadnja igra

ZadrugarPreporod

2 - 1

14. Kolo

19. novembra 2017., 13:00

Stojana Ljubića BB , 25244 Srpski Miletić

U naselju Srpski Miletić 2002 živelo je 2878 punoletnih stanovnika, a prosečna starost stanovništva iznosi 40,2 godina (38,9 kod muškaraca i 41,4 kod žena). U naselju ima 1100 domaćinstva, a prosečan broj članova po domaćinstvu je 2,79.

Ovo naselje je velikim delom naseljeno Srbima (prema popisu iz 2002. godine), a u poslednja četiri popisa, primećen je pad u broju stanovnika.

Prema popisu iz 2011. bilo je 3070 stanovnika (prema popisu iz 2008. bilo je 3538 stanovnika).

Vojvođanska liga — Sezona 2018

Tabela

Pos EKIPAUTWNLGOLADIFBODLast 5
1Mladost (BP)14102229:10+1932:8      
2Srbobran1494120:3+1731:7      
3Tisa (A)1485127:8+1929:8      
4Potisje (KA)1474323:15+825:13      
5Radnički (SO)1473425:17+824:15      
6BSK1471638:37+122:19      
7Polet (K)1454523:18+519:19      
8Mladost (T)1454520:18+219:19      
9Budućnost (GL)1453620:19+118:21      
10Sloga (Č)1445528:27+117:20      
11Zadrugar1444628:28016:22      
12Tavankut1451816:27-1116:25      
13Preporod1433821:31-1012:27      
14Bačka (P)14401018:31-1312:30      
15Mladost Apa1424813:30-1710:28      
16Tekstilac1423910:40-309:30      

Crostabela

Ekipa12345678910111213141516
1 Logo Mladost (BP)-1:00:22:03:15:10:00:02:0-:--:-3:23:10:13:02:0
2 Logo Srbobran0:1-0:02:01:0-:-1:00:02:00:02:03:0-:-3:00:03:1
3 Logo Tisa (A)2:00:0-1:11:1-:-0:10:0-:-1:14:23:02:11:03:04:0
4 Logo Potisje (KA)0:20:21:1-2:05:12:21:2-:-2:11:0-:-2:11:02:23:0
5 Logo Radnički (SO)1:30:11:10:2-3:3-:--:-1:03:11:12:01:32:12:17:0
6 Logo BSK1:5-:--:-1:53:3-2:15:11:23:22:52:35:24:22:16:0
7 Logo Polet (K)0:00:11:02:2-:-1:2-4:20:21:21:12:01:1-:-5:20:2
8 Logo Mladost (T)0:00:00:02:1-:-1:52:4-2:0-:-5:14:00:22:10:12:2
9 Logo Budućnost (GL)0:20:2-:--:-0:12:12:00:2-2:21:11:32:11:23:15:0
10 Logo Sloga (Č)-:-0:01:11:21:32:32:1-:-2:2-5:42:12:21:26:01:1
11 Logo Zadrugar-:-0:22:40:11:15:21:11:51:14:5--:-2:16:01:13:2
12 Logo Tavankut2:30:30:3-:-0:23:20:20:43:11:2-:--1:12:12:10:1
13 Logo Preporod1:3-:-1:21:23:12:51:12:01:22:21:21:1-1:7-:-3:0
14 Logo Bačka (P)1:00:30:10:11:22:4-:-1:22:12:10:61:27:1-0:2-:-
15 Logo Mladost Apa0:30:00:32:21:21:22:51:01:30:61:11:2-:-2:0--:-
16 Logo Tekstilac0:21:30:40:30:70:62:02:20:51:12:31:00:3-:--:--

Igre


IgraRezultat
25. novembra 2017. 13:00 Staparski put bb , 25000 Sombor
Radnički (SO) Polet (K)
-:-
25. novembra 2017. 13:00 Marka Oreškovića bb, 25210 Čonoplja
Sloga (Č) Mladost (T)
-:-
25. novembra 2017. 13:00 Proleterska bb , 21480 Srbobran
Srbobran BSK
-:-
26. novembra 2017. 13:00 Ive lole ribara , 25250 Odžaci
Tekstilac Bačka (P)
-:-
26. novembra 2017. 13:00 Matka Vukovića BB , 24214 Tavankut , Opština Subotica
Tavankut Potisje (KA)
-:-
26. novembra 2017. 13:00 Maršala Tita bb , 24425 Adorjan , Opština Kanjiža
Tisa (A) Budućnost (GL)
-:-
26. novembra 2017. 13:00 Save Kovačevića bb , 24223 Novi Žednik
Preporod Mladost Apa
-:-
26. novembra 2017. 13:00 XIV VUSB b.b.(SRC Vrbara); 21470 Bački Petrovac
Mladost (BP) Zadrugar
-:-

Ekipe

Bačka (P)

Rank
14
Igre
14
Won
4
Tied
0
Lost
10
Webseite
http://www.pacir.rs/article.php?lg=sr&id_article=32

Sledeća Igra

Tekstilac Bačka (P)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Ive lole ribara , 25250 Odžaci

 

Zadnja igra

Bačka (P) Srbobran

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Laza Kostić ulica br. 2 - 24342 Pačir

0 - 3

BSK

Rank
6
Igre
14
Won
7
Tied
1
Lost
6
Coach
Trener: Dragan Rajković, Predsednik: Dušan Klašnja

Sledeća Igra

Srbobran BSK

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Proleterska bb , 21480 Srbobran

 

Zadnja igra

BSK Sloga (Č)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Gavrila Principa bb, 25242 Bački Brestovac

3 - 2

Budućnost (GL)

Rank
9
Igre
14
Won
5
Tied
3
Lost
6
Coach
Trener:Siniša Stanivuk / Predsednik:Ondrej Korčok

Sledeća Igra

Tisa (A) Budućnost (GL)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Maršala Tita bb , 24425 Adorjan , Opština Kanjiža

 

Zadnja igra

Budućnost (GL) Radnički (SO)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Sportsko Rekreacioni Centar BB, 21412 Gložan

0 - 1

Mladost (BP)

Rank
1
Igre
14
Won
10
Tied
2
Lost
2
Coach
Trener: Jakuš Jan, Sladojević Slobodan , Predsednik: Pavlis Jan

Sledeća Igra

Mladost (BP) Zadrugar

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 XIV VUSB b.b.(SRC Vrbara); 21470 Bački Petrovac

 

Zadnja igra

Mladost (T) Mladost (BP)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Železnička bb , 21215 Turija

0 - 0

Mladost (T)

Rank
8
Igre
14
Won
5
Tied
4
Lost
5
Coach
Trener:Bojović Nebojša, Predsednik:udvarski Zoran

Sledeća Igra

Sloga (Č) Mladost (T)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Marka Oreškovića bb, 25210 Čonoplja

 

Zadnja igra

Mladost (T) Mladost (BP)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Železnička bb , 21215 Turija

0 - 0

Mladost Apa

Rank
15
Igre
14
Won
2
Tied
4
Lost
8
Webseite
http://www.fkmladost.com

Sledeća Igra

Preporod Mladost Apa

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Save Kovačevića bb , 24223 Novi Žednik

 

Zadnja igra

Mladost Apa Tisa (A)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Dunavska Obala bb , 25260 Apatin

0 - 3

Polet (K)

Rank
7
Igre
14
Won
5
Tied
4
Lost
5
Coach
Trener: Saša Marković, Predsednik: Ivan Smiljković

Sledeća Igra

Radnički (SO) Polet (K)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Staparski put bb , 25000 Sombor

 

Zadnja igra

Polet (K) Tavankut

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Karadjordjeva 11, 25255 Karavukovo

2 - 0

Potisje (KA)

Rank
4
Igre
14
Won
7
Tied
4
Lost
3
Coach
Trener:Slobodan Jokanović / Predsednik:Vidović Miloš

Sledeća Igra

Tavankut Potisje (KA)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Matka Vukovića BB , 24214 Tavankut , Opština Subotica

 

Zadnja igra

Potisje (KA) Tekstilac

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Narodni park 4, 24420 Kanjiža

3 - 0

Preporod

Rank
13
Igre
14
Won
3
Tied
3
Lost
8
Coach
Trener: Stipan Nosković , Predsednik: Dejan Vučković
Webseite
http://fkpreporod.angelfire.com

Sledeća Igra

Preporod Mladost Apa

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Save Kovačevića bb , 24223 Novi Žednik

 

Zadnja igra

Zadrugar Preporod

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Stojana Ljubića BB , 25244 Srpski Miletić

2 - 1

Radnički (SO)

Rank
5
Igre
14
Won
7
Tied
3
Lost
4

Sledeća Igra

Radnički (SO) Polet (K)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Staparski put bb , 25000 Sombor

 

Zadnja igra

Budućnost (GL) Radnički (SO)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Sportsko Rekreacioni Centar BB, 21412 Gložan

0 - 1

Sloga (Č)

Rank
10
Igre
14
Won
4
Tied
5
Lost
5
Coach
Trener:Lazarević Aleksandar, Predsednik:Kukić Rade

Sledeća Igra

Sloga (Č) Mladost (T)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Marka Oreškovića bb, 25210 Čonoplja

 

Zadnja igra

BSK Sloga (Č)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Gavrila Principa bb, 25242 Bački Brestovac

3 - 2

Srbobran

Rank
2
Igre
14
Won
9
Tied
4
Lost
1
Coach
Trener:Miroslav Knežević, Trener:Slaviša Tešanović, Predsednik:Zoran Knjesko

Sledeća Igra

Srbobran BSK

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Proleterska bb , 21480 Srbobran

 

Zadnja igra

Bačka (P) Srbobran

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Laza Kostić ulica br. 2 - 24342 Pačir

0 - 3

Tavankut

Rank
12
Igre
14
Won
5
Tied
1
Lost
8
Coach
Trener:Tomić Predrag, Predsednik:Berberović Marko

Sledeća Igra

Tavankut Potisje (KA)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Matka Vukovića BB , 24214 Tavankut , Opština Subotica

 

Zadnja igra

Polet (K) Tavankut

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Karadjordjeva 11, 25255 Karavukovo

2 - 0

Tekstilac

Rank
16
Igre
14
Won
2
Tied
3
Lost
9
Coach
Trener:Simo Podunavac, Predsednik:Dejan Djokic

Sledeća Igra

Tekstilac Bačka (P)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Ive lole ribara , 25250 Odžaci

 

Zadnja igra

Potisje (KA) Tekstilac

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Narodni park 4, 24420 Kanjiža

3 - 0

Tisa (A)

Rank
3
Igre
14
Won
8
Tied
5
Lost
1

Sledeća Igra

Tisa (A) Budućnost (GL)

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Maršala Tita bb , 24425 Adorjan , Opština Kanjiža

 

Zadnja igra

Mladost Apa Tisa (A)

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Dunavska Obala bb , 25260 Apatin

0 - 3

Zadrugar

Rank
11
Igre
14
Won
4
Tied
4
Lost
6
Coach
Trener: Damir Vuković, Predsednik: Čedomir Jovanović
Webseite
http://srpski-miletic.eu/

Sledeća Igra

Mladost (BP) Zadrugar

15. Kolo

25. novembra 2017 13:00 XIV VUSB b.b.(SRC Vrbara); 21470 Bački Petrovac

 

Zadnja igra

Zadrugar Preporod

14. Kolo

25. novembra 2017 13:00 Stojana Ljubića BB , 25244 Srpski Miletić

2 - 1

 

 

 

 


 

Podelite sa prijateljima ....
Arhiva